Výlety za štěníky

Během letních prázdnin jsem objížděla s Bonnou, která zůstává doma, nová bydliště jejich sourozenců a majitelům jsme přivážely obdržené průkazy původu a dárkovou taštičku od Britu.
Jako první byl brácha Basic v Čelákovicích. Tam Bonna ještě na něj hodně štěkala a byla zalezlá pod lavicí. Nakonec se umoudřila a spolu lítali do bazénku a po zahradě.
Jako druzí byli Bellona /Bella/ a Boost /Bally/, oba od Uherského Hradiště. Tam byla Bonna v nevýhodě, protože oba sourozenci se potkávají i na cvičáku, takže ji pěkně proháněli. Po kafíčku jsme se všichni vydali k nedalekému rybníku, kde se všichni tři vyblbli. V plánu jsem měla podívat se i na Velehrad a do Archeoskanzenu, ale zrovna bylo takové vedro, že i psi měli co dělat dojít k rybníku, že jsem to vzdala. Když už jsem byla tak daleko, navečer jsem jela za známou, která bydlí cca 40 km od UH a se kterou jsme se hodně dlouho neviděli. Pavli, jsem ráda, že jsme se sešly a viděly, děkuji.

 

 

Boost, Bonnami a Bellona s létajícím jazykem  🙂


Další návštěva byla u Bevis na druhém kraji Prahy, která bude mít na starost stádečko koz. Zde se byla i Bonna na to čyřnohé rohaté divné podívat, ale spíš ji zajímaly bobky, než kozy. Ale jinak si holky na zahradě dost vyhrály, tím spíš, když tam měly i bazének.
Koncem téhož týdne jsme jely do Nymburka za Brennie, kde to bylo kromě koz obdobné … jen ten bazének byl pro obě malý.
A jako poslední přišel koncem prázdnin na řadu Baster od Plzně. Zde ti dva skoro bez přestávky téměž dvě hodiny lítali. Cestou zpět, tentokrát bez domluvy, jsem jela přepadnout známé, které jsem také dlouho neviděla. Povedlo se.
Poslednímu sourozenci Bewerli /Holka/ jsem průkaz původu musela poslat, protože k Poznani je to trošku z ruky. Ale určitě tam někdy vyrazíme.

Celkově mám z tohoto vrhu velkou radost. Je to velmi vyrovnaný vrh jak velikostně, tak barevně. Věřím, že jim to zůstane a i zdravotně budou OK. Snad se většina sourozenců sejde na jaře na svodu.
Neméně mám radost i z toho, že se mají dobře a že s nimi mají páníčkové v plánu něco dělat. Nejvíc to vypadá na agi. Tak uvidíme. 😉