V. Veselé závody v Poličce

Vrátily jsme se ze skvělého víkendu. Holky padly za vlast, doma je klid.  

Druhý víkend v září jsem se vydala s holkami prvně na V. Veselý závod v Poličce. Přijely jsme, jako snad všichni, už v pátek, kde jsme se setkali se starými známými a potkali i nové. Takže zbytek dne a večer proběhl v příjemné společnosti.

Odpoledne byla možnost zakousat si, což několik z nás rádo využilo. Sobotní ráno začalo krátkou agility dráhou, kterou absolvoval na některých překážkách i páníček. Druhá část závodu byla v běžné poslušnosti – chůze u nohy, polohy a odložení. Po obědě jsme se postupně v několika skupinkách vydali na značenou asi 5ti kilometrovou trasu kolem Poličky, na které jsme hledali indicie pro další úkol. Po návratu jsme museli nalepit indicie a někdo víc, někdo míň douhádnout úkol. Úkolem bylo v pantomimě předvést televizní pořad. Naše skupina měla předvést seriál Dobrá voda. Jiní předváděli např. O pejskovi a kočičce, jak vařili dort, Zachraňte Williho, Pod Jezevčí skálou. Bavili jsme se všichni. 

Navečer se hrál po skupinách z dopoledne AZ kvíz, po kterém následovalo hádání přísloví, které nám na tabuli kreslila Lenka za pomoci Gábiny.

V neděli dopoledne nám Maruška Trauškeová s Arlin předvedly ukázku tance se psem a něco řekla a ukázala z dogfrisbee. Poté bylo zase agility, ale tentokrát jednoduchá klasická trať. Se divím, že jsem za třetí překážkou nezabloudila.                                                
Po obědě bylo vyhlášení závodů. Výsledky vám skutečně neřeknu, ale to nebylo ani cílem, šlo o zábavu, a ta byla. A každý účastník si odnesl minimálně tašku s něčím na zub pro pejsky.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Šeri v akci 😀

 

Ještě jednou děkuji za krásný víkend, na který bylo objednáno i krásné počasí … a na jaře ahoj.